fbpx

Śląskie: Makabryczny wypadek. Śmieciarka przejechała kobietę [Zdjęcia]

Do przerażającego wypadku doszło dziś w Częstochowie. Śmieciarka potrąciła tam śmiertelnie kobietę. Policja bada okoliczności tragedii.

Tragiczny wypadek w Częstochowie na ulicy Drzymały na Dźbowie wstrząsnął mieszkańcami miasta. Śmieciarka przejechała starszą kobietę, której obrażenia okazały się śmiertelne. Całe wydarzenie miało miejsce we wtorek 4 lipca, w dzielnicy Dźbów.

Początkowo pojawiły się niepotwierdzone informacje, że tragedia nastąpiła podczas manewru cofania ciężarówki. Jednakże, wstępne ustalenia policji sugerują, że kobieta weszła pod pojazd od frontu, co skłania do przypuszczenia, że nie zauważyła nadjeżdżającej śmieciarki. Dokładne okoliczności tego zdarzenia są obecnie wyjaśniane przez odpowiednie służby.

Aspirant sztabowy Barbara Poznańska z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie potwierdziła tragiczne wydarzenia, informując o potrąceniu 80-letniej kobiety na ulicy Drzymały. Niestety, obrażenia odniesione w wyniku tego zdarzenia okazały się zbyt poważne, i mimo podjętej pomocy medycznej, kobieta zmarła na miejscu.