fbpx

Śląskie: Tragedia w lesie. Zginął mężczyzna przygnieciony traktorem [Zdjęcie]

Do wstrząsającego wypadku doszło w powiecie zawierciańskim. W miejscowości Zdów doszło do tragedii, która pochłonęła życie 65-letniego mężczyzny. Informacje o tragicznym wypadku, który miał miejsce 11 maja, zostały potwierdzone przez oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

Wstępnie ustalenia funkcjonariuszy policji ustalenia wskazują, że doszło do wypadku. 65-letni mieszkaniec gminy Kroczyce zginął, przygnieciony przez przewrócony ciągnik rolniczy. Zdarzenie miało miejsce na terenie leśnym, w wyniku którego traktor, którym kierował mężczyzna, przewrócił się, prawdopodobnie na skutek pochyłego terenu.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku około godziny 17. Na miejscu zdarzenia, pomimo natychmiastowej reakcji, nie udało się uratować życia 65-latka, poniósł śmierć na miejscu.

Zdaniem miejscowej policji, wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Przypuszcza się, że traktor przewrócił się na pochyłym terenie, co spowodowało śmiertelne przygniecenie kierowcy.

Zarówno policjanci, jak i prokurator nadzorujący czynności, kontynuują działania na miejscu zdarzenia, aby dokładnie zrozumieć okoliczności tego tragicznego wypadku.