fbpx

Śląskie: Tragiczny wypadek drogowy, kierowca uderzył w drzewo. Nie żyje [Zdjęcie]

Dziś rano doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Ćwiklice w województwie śląskim. Samochód uderzył tam z dużą prędkością w drzewo. Nie żyje kierowca pojazdu.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w sobotę, 11 marca przed godziną 6:00. Na jednej z dróg w miejscowości Ćwiklice w powiecie pszczyńskim, samochód osobowy z niewiadomych jeszcze przyczyn zjechał nagle z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, kierowca prowadzący pojazd poniósł śmierć na miejscu. W pojeździe nie było innych osób.

Na razie nie wiadomo, jak doszło do tragedii, ale jak informują służby wojewody kierowca jechał prostym odcinkiem drogi. W pewnym momencie zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie przyczyn wypadku. Badane były m.in. ewentualne ślady hamowania, przebieg wypadku, stan techniczny samochodu i jego prędkość w momencie zderzenia. Śledczy mają nadzieję, że uda im się ustalić przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Wszystkie czynności dochodzeniowe są nadzorowane przez prokuratora.