fbpx

Śląskie. Tragiczny wypadek. Nie żyje jedna osoba, a trzy zostały ranne [Zdjęcie]

Dziś rano doszło do tragicznego wypadku drogowego w Częstochowie. Jeden samochód najechał na tył drugiego. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

We wtorek (14 marca) w godzinach porannych doszło do bardzo poważnego wypadku samochodowego na alei Marszałkowskiej w Częstochowie (inaczej Korytarz Północny). Jest to jeden z głównych szlaków komunikacyjnych w Częstochowie i jest zawsze bardzo ruchliwy o tej porze dnia.

Do zdarzenia doszło około godziny 7:15. Niestety bilans wypadku jest tragiczny. Zginęła jedna osoba a trzy inne zostały ranne i zabrane do szpitala. W miejscu wypadku podczas trwania akcji ratowniczej ruch był bardzo utrudniony. Droga ma być zablokowana do około godziny 10:00.

Jak donoszą służby, na miejsce wypadku zostały zadysponowane jednostki policji, straż pożarna oraz trzy karetki pogotowia. Trzy osoby które zostały poszkodowane zostały przetransportowane do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie, natomiast jedna zmarła na skutek odniesionych obrażeń.

Według wstępnych ustaleń, kierowca renaulta uderzył w tył peugeota. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku są jeszcze badane. Śledztwo jest nadzorowane przez prokuratora.