fbpx

Śląskie: Wypadek ciągnika z osobówką. Są ranni [Zdjęcia]

Do dramatycznego wypadku drogowego doszło w miejscowości Kleszczowej: Zderzył się tam ciągnik z osobówką. Niestety dwie osoby zostały ranne.

Wczoraj, 10 maja, o godzinie 12:30, do bardzo poważnego wypadku doszło we wsi Kleszczowej. Ciągnik rolniczy z przyczepą zderzył się tam z samochodem osobowym, co skutkowało poważnymi konsekwencjami dla obu pojazdów oraz ich pasażerów.

Zgodnie z ustaleniami funkcjonariuszy policji, w wyniku zderzenia, samochód osobowy został wyrzucony poza drogę, podczas gdy ciągnik rolniczy przewrócił się na bok i zatrzymał na środku skrzyżowania, blokując ruch. Niestety, dwie osoby zostały przewiezione do szpitala – ich stan zdrowia na chwilę obecną nie jest znany.

Na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, którzy starali się ustalić dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Aktywnie wspomagali ich członkowie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu, Ochotniczej Straży Pożarnej z Wierbki oraz Kleszczowej, jak również Zespół Ratownictwa Medycznego.