fbpx

Śląskie: Zaginął 13-letni chłopiec. Nie wrócił do domu [Zdjęcie]

Zaginął 13-letni Jakub Winniewski. Chłopiec nie wrócił do domu. Policja opublikowała zdjęcie oraz opis poszukiwanego nastolatka.

Trwa akcja poszukiwawcza 13-letniego Jakuba Winniewskiego z Zawiercia. Do zaginięcia chłopca doszło dziś przed południem (17 marca 2023 roku). Od tej pory policja prowadzi intensywne poszukiwania nastolatka. Niestety, na razie nie udało się go odnaleźć. Chłopiec po raz ostatni był widziany około godziny 10:30 w okolicy Szkoły Podstawowej numer 8 w Zawierciu. Od tamtego momentu nie ma z nim kontaktu. W związku z tym, policja apeluje o pomoc i wszelkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu chłopaka.

Wygląd dziecka

Poszukiwany Jakub Winniewski ma około 160 centymetrów wzrostu, szczupłą sylwetkę oraz ciemny blond włosy. W dniu zaginięcia 13-latek miał na sobie czarną kurtkę z wstawkami koloru pomarańczowo-białego, spodnie z przetarciami z przodu (joggery), a także czarne, sportowe buty. Wszystkie te informacje mogą być ważne w odnalezieniu chłopca, dlatego też policja prosi o pomoc i wszelkie informacje na temat zaginionego.

Kontakt

W obecnej sytuacji każda informacja może okazać się ważna. Dlatego też, jeśli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Jakuba Winniewskiego, powinieneś skontaktować się z policją. Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu prosi o kontakt pod numerami: 47 85 352 55 lub 112. Nawet niewielka wskazówka może okazać się kluczowa w odnalezieniu chłopca i zakończeniu niepewności, która trwa już od kilku dni.

Poniżej publikujemy zdjęcie poszukiwanego chłopca: