fbpx

Śląskie: Zaginęła nastoletnia Alicja. Może grozić jej niebezpieczeństwo [Zdjęcie]

Zaginęła 18-letnia Alicja Reszka. Zaginiona ma zespół Aspargera. Może być w niebezpieczeństwie.

18-letnia Alicja Reszka z Piekary Śląskie nie wróciła do domu, a od momentu jej zaginięcia nie ma żadnej informacji o jej miejscu pobytu. Młoda dziewczyna wyszła z domu na ulicy Generała Ziętka w Piekarach Śląskich w godzinach wieczornych, między 20:00 a 22:00, 17 maja 2023 roku, nie poinformowała jednak swoich rodziców, dokąd się udaje.

Nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi od czasu, kiedy opuściła dom. Rodzice Ali obawiają się, że mogła nawiązać kontakt z nieznanymi osobami poprzez media społecznościowe, i może być obecnie przetrzymywana przeciwko swojej woli. Telefon dziewczyny pozostaje nieaktywny od chwili jej zaginięcia.

Alicja, cierpiąca na zespół Aspergera, jest naturalnie ufna i niezwykle wrażliwa, co czyni ją potencjalnie podatną na manipulację. Może nie do końca zdawać sobie sprawę z potencjalnych zagrożeń, które ją otaczają.

Rysopis zaginionej opisuje ją jako młodą kobietę o wysokości około 155 cm, szczupłej budowy ciała. Jej włosy są ciemno-blond, proste, sięgające do ramion i lekko kręcone. Ma niebieskie oczy i nosi okulary korekcyjne o cienkich metalowych oprawkach. Ostatnio widziano ją ubraną w czarną kurtkę, ciemne spodnie i białe buty sportowe.

Wszyscy, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Ali, są proszeni o natychmiastowy kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112. W imieniu zrozpaczonych rodziców, prosimy o Państwa pomoc w poszukiwaniach. Zaginięcie Alicji jest realnym zagrożeniem dla jej zdrowia i życia, dlatego wszelka pomoc jest niezwykle cenna.