fbpx

Śląskie: Zaginęło 14-letnie dziecko. Nie ma przy sobie leków [Zdjęcia]

Zaginęła Nikola Amelia Jęczmień, 14-letnia dziewczyna z Dąbrowy Górniczej. Opublikowano zdjęcia oraz rysopis nastolatki.

Nikola ostatnio była widziana 8 maja 2023 roku, około 7:30 rano, na ulicy Gołonóg w Dąbrowie Górniczej. Spędziła poprzednią noc u przyjaciółki i miała wrócić do domu w poniedziałek, ale niestety nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania ani nie skontaktowała się z rodziną.

Istnieje prawdopodobieństwo, że mogła udać się do Katowic lub okolicznych miejscowości. Nikola jest osobą z zespołem Aspergera i chorobą dwubiegunową, co oznacza, że powinna regularnie przyjmować leki. Szpitale w okolicy zostały już sprawdzone.

Opis poszukiwanej Nikoli jest następujący:

  • Wzrost: 146 centymetry
  • Waga: około 60 kilogramów
  • Włosy: ciemny brąz
  • Znak szczególny: blizna na lewym łuku brwiowym

W chwili zaginięcia ubrana była w brązową kurtkę, leginsy w panterkę i czarne adidasy. Nie miała przy sobie ani dokumentów, ani telefonu.

Jeśli ktoś widział Nikolę lub posiada jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu jej, prosimy o natychmiastowy kontakt z Komisariatem Policji w Dąbrowie Górniczej pod numerem 47 852 26 10, lub z najbliższą jednostką Policji.

Źródło: Zaginieni – pomóżmy ich odnaleźć