fbpx

Straszny wypadek na DTŚ w Katowicach. Dachował samochód [Zdjęcia]

Poważny wypadek na DTŚ w Katowicach. Dachował samochód osobowy. Kierowca pojazdu zdołał samodzielnie opuścić wrak samochodu.

W sobotę, 1 kwietnia 2023 roku wieczorem na Drogowej Trasie Średnicowej w kierunku Chorzowa doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego, w którym samochód osobowy dachował. Kierowca na szczęście zdołał opuścić wrak pojazdu samodzielnie przed przybyciem służb ratunkowych, które zostały wezwane na miejsce przez świadków zdarzenia. Straż pożarna w Katowicach poinformowała, że przyczyny i okoliczności tego zdarzenia nie są jeszcze znane, a policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Jeden z pasów ruchu na Drogowej Trasie Średnicowej został wyłączony na czas prowadzenia działań na miejscu zdarzenia.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku około godziny 19:00. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku nie są jeszcze do końca znane. Mundurowi badają sprawę.

Na miejscu zdarzenia interweniowały trzy zastępy straży pożarnej oraz funkcjonariusze policji. Podczas działań służb droga w miejscu zdarzenia była częściowo wyłączona.