fbpx

Tragedia na Śląsku. 19-latek ugodzony nożem. Pomimo reanimacji zmarł

W Wodzisławiu Śląskim (powiat wodzisławski) doszło do tragicznego wydarzenia, które wstrząsnęło mieszkańcami miasta. Według informacji, które podało radio RMF FM podczas nocnej kłótni w jednym z mieszkań, w której brało udział dwóch mężczyzn, jeden z nich ugodził nożem w klatkę piersiową drugiego (19-latka). Niestety nastolatek nie przeżył chociaż podjęto reanimację przez służby ratunkowe.

Do zdarzenia w niedzielę w nocy (26 marca) Według wstępnych ustaleń 19-latek miał zaatakować przy użyciu noże drugiego mężczyznę. Ten jednak wyrwał nóż nastolatkowi i sam zadał mu dźgnięcie w okolice klatki piersiowej.

Prokuratura potwierdza informacje że prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa, które miało miejsce 26 marca 2023 roku. W chwili obecnej postępowanie jest prowadzone w kierunku przestępstwa określonego w art. 148 par 1 k.k. Wykonywane są czynności procesowe ze świadkami zdarzenia, a ciało denata zostało zabezpieczone na potrzeby sekcji zwłok.

Według informacji stacji RMF FM w mieszkaniu w którym doszło do tragedii zostały odnalezione substancje psychotropowe. Zatrzymane zostały dwie kobiety.