fbpx

Tragedia na Śląsku. Kobieta zginęła potrącona przez wózek widłowy

Tragiczny wypadek w Gliwicach. Kobieta została potrącona przez wózek widłowy. Niestety nie przeżyła wypadku. Na miejscu dramatu lądował śmigłowiec LPR.

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś (17 października 2023 roku) w Gliwicach. W jednym z miejscowych zakładów produkcyjnych doszło do wypadku, w wyniku którego kobieta zginęła na miejscu. Wszystko wydarzyło się około godziny 7:00 rano.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dramatycznym zdarzeniu i natychmiast ruszyły na miejsce zdarzenia. Na dodatek, na pomoc poszkodowanej kobiecie zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR), który wylądował w okolicach autostrady A4, DK44 oraz Południowej Obwodnicy Gliwic.

Według relacji świadków tragedii, wózek widłowy potrącił kobietę na terenie zakładu produkcyjnego. Natychmiast rozpoczęto reanimację poszkodowanej, lecz niestety obrażenia okazały się zbyt poważne. Mimo desperackich wysiłków, nie udało się uratować życia kobiety. Śmigłowiec LPR, który przybył w nadziei na ratunek, niestety musiał wrócić do bazy.

Obecnie na miejscu tragedii pracują policja i prokurator, prowadząc dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności i przebiegu tego strasznego zdarzenia.