fbpx

Zatrważający nocny wypadek na DK94. Aż 4 osoby ranne [Zdjęcia]

Do bardzo poważnego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w województwie opolskim. Zderzyły się ze sobą dwa pojazdy. W wyniku wypadku ranne zostały 4 osoby.

W sobotnią noc na skrzyżowaniu ulicy Małujowickiej która jest częścią Drogi Krajowej 94 w Brzegu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Zderzenie było na tyle silne, że oba pojazdy wypadły z drogi i wylądowały w przydrożnym rowie melioracyjnym.

W wyniku wypadku, cztery osoby zostały poszkodowane i musiały zostać przetransportowane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Do zdarzenia wysłano trzy zastępy JRG z Brzegu, OSP z Łukowic Brzeskich, ZRM i policję. Wszystkie służby pracowały razem, aby jak najszybciej przywrócić bezpieczeństwo na miejscu wypadku oraz usunąć skutki zdarzenia. W związku z tym, ruch w miejscu zdarzenia został wstrzymany na czas trwania akcji ratunkowej.

Szczegóły wypadku są obecnie ustalane przez policję, która będzie się starała zidentyfikować przyczyny tego zdarzenia. Jedno jest pewne – wypadki drogowe mogą mieć poważne konsekwencje i dlatego tak ważne jest, aby wszyscy kierowcy przestrzegali przepisów ruchu drogowego oraz zachowali ostrożność na drodze.